Brighton i Southampton podijelili bodove

10. kolo Premier lige

U prvoj od dvije utakmice današnjeg programa 10. kola Premier lige, Brighton i Southampton su podijelili bodove remiziravši rezultatom 1:1.

Gosti su u vodstvo došli već u 7. minuti pogotkom Davisa, a njegov gol je bio jedini u prvom poluvremenu.

Interesantno, u 7. minuti drugog poluvremena ponovo se promijenio rezultat, ali ovoga puta su pogodili domaći. Murray je zabio za 1:1 i tako postavio konačan rezultat utakmice.

Nakon 10. kola, oba kluba se nalaze u sredini tabele. Southampton je 9. sa 13 bodova, dok je Brighton 11. sa jednim bodom manje.

U narednom kolu, Southampton dočekuje Burnley dok Brighton ide u goste Swanseaju.