Kolumbijac Panesso se vratio u svoju zemlju
Oduševio navijače Veleža, pa napustio klub: Moram da idem!
Kolumbijac Leiner Garcia Panesso više nije član FK Velež.
Naime, Panesso je zbog porodičnih razloga odlučio napustiti Mostar i BiH, te svojim odlaskom sigurno zadao brige šefu struke Rođenih Ibri Rahimiću.
Ovaj 27-godišnji napadač ove polusezone u ligi je postigao sedam pogodaka i upisao dvije asistencije, te je dijeli prvo mjesto na listi strijelaca FK Velež sa Brandaom.
Dodao je i pogodak u meču Kupa protiv Olimpika, a od navijača Veleža oprostio se sjajnom partijom protiv Jedinstva u subotu kada je u pobjedi od 6:3 upisao čak četiri pogotka.
Odlazak je potvrdio za SportSport.ba.
"Vrijeme provedeno u Veležu i Mostaru je bilo predivno za mene. Osjećao sam se kao kod kuće. Želio sam ostati, ali presudili su porodični razlozi. Morao sam da odem", kazao je Penasso.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?
Prvi kiks Dinama i odmah je stigla prva žrtva: "On je sramota hrvatskog nogometa"
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Smatraju da im je on sve "izbaksuzirao"
Srbi su našli krivca za poraz na Eurobasketu, region "cirkuza" sa izjavom Aleksandra Vučića
Evo o čemu je riječ