Novi igrač Evertona
Tosun: Znam gdje sam došao
Turski reprezentativac Cenk Tosun potpisao je večeras za Everton.
Tosun (26) je za tursku reprezentaciju odigrao 25 mečeva, a u Everton stiže iz Bešiktaša i potpisao je ugovor do 2022. godine.
"Odlično je biti igrač Evertona. Zaista sam sretan što sam ovdje i sretan što je sve gotovo. Uzbuđen sam što ću nositi dres Evertona, želim da se to desi što prije. Everton je veliki klub i sa velikom historijom", kazao je Tosun.
"Premier liga je jaka liga, to znam, a nadam se da ću se dobro uklopiti. U Turskoj smo pratili neke utakmice Evertona, dovoljno sam upućen", istakao je on.
Prošle sezone je Tosun za Bešiktaš postigao 20 ligaških golova, a s turskim klubom je osvojio naslov.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Orlovi došli do velika tri boda
Srbi pobijedili u Rigi, ali ostali u nevjerici zbog onog što su vidjeli: "Ovo je skandalozno" · Udarna vijest
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Naredni protivnik Zmajeva
Austrija slavila protiv Kipra ali svi će pričati o kontroverznom penalu i prekidu utakmice
Evo šta je poručio grčki reprezentativac