Donio Realu preokret u Vigu

Bale se vratio - Dva gola za 110 sekundi

Real Madrid u ovim trenucima u Vigu igra svoj meč 18. kola La Lige, gdje nakon prvog poluvremena vodi sa 2:1.

Iako je aktuelni prvak Španije bio u rezultatskom zaostatku nakon pogotka Wassa u 33. minuti, brzo je stigao do preokreta i to zahvaljujući Garethu Baleu koji je bio dvostruki strijelac.

Velšanin je prvi gol postigao u 36. minuti nakon fenomenalne asistencije Kroosa, da bi već u 38. zabio za preokret rezultata na 2:1.

Bale je dva gola postigao u razmaku od samo 110 sekundi, a kako je večeras raspoložen za igru, ne bi bilo veliko iznenađenje ni da do kraja utakmice dođe do hat-tricka.