Rukometni Zmajevi su slavili u utakmici kvalifikacija za SP protiv Švicarske rezultatom 21:15 i izborili baraž. Ipak, moguće je da je tokom utakmice došlo do propusta koji bi mogao biti veoma problematičan za BiH.
Priliku za igru je u reprezentaciji BiH dobio i Tomislav Nuić, ali je u drugom poluvremenu ovom igraču sudija pokazao crveni karton, pa je on ostatak utakmice morao odgledati sa tribina.
I dalje nije zvanično poznato zbog čega je Nuić zaradio isključenje, jer se nije moglo primijetiti da je učestvovao u nekom incidentu.
Nuić se u trenutku isključenja nalazio na klupi naše reprezentacije, a, nezvanično, isto je zaradio jer se nije nalazio u službenom zapisniku.
Nažalost, Švicarci su odmah najavili žalbu EHF-u, a upravo je jedan od članova Evropske rukometne federcije i čovjek koji radi u stručnom štabu švicarske reprezentacije. Stoga se plašimo najgoreg, čekamo vijesti, no Nuićev nastup bi mogao da bude skup za našu reprezentaciju.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Gube u prijateljskoj utakmici od Kanade
Ako Barbarez gleda Rumune ima razlog za smijeh! Golman "ludovao", pa lupao, Lucescu tužno sve gledao
Završava se ljetna pijaca u najjačim ligama
UŽIVO: Gundogan ima novi klub, Pavlović napustio Milan · Uživo
Utakmica kvalifikacija za Evropsko prvenstvo
Izrael dominirao, mladi Zmajevi uspjeli sačuvati bod!
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Kakvo ludilo u Minhenu