Fudbaleri Kolna pobijedili su kao gosti RB Leipzg sa 1:2 u susretu 24. kola Bundeslige i tako su došli do važna tri boda u borbi za opstanak.
Loše je krenulo po Koln. U petoj minuti domaćin prednost od 1:0 donosi Augustin, a ovaj se rezultat na semaforu zadržao sve do 70. minute.
Potom Koln dolazi do velikog preokreta. Prvo je Kozielo u 70. minuti pogodio za 1:1, da bi sedam minuta kasnije Bittencourt pogodio za preokret i vdostvo gostiju od 1:2.
Pokušali su domaći do kraja meča doći do izjednačenja. Međutim, u tim nakanama nisu uspjeli i Koln je došao do velikog trijumfa.
Bundesliga, 24. kolo:
RB Leipzig - Koln 1:2
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Rossonerima baš sada treba
Modrić čelnicima Milana preporučio svog prijatelja, odmah su krenuli po njega: "On je zvijer"
Andrija Maksimović konačno otišao
U Beogradu ostvaren rekordan transfer, ovakve cifre se ne pamte: "Lopov osjeća da mu je kraj"
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Sramota u punom smislu riječi