Jose Junior, u Mourinhovoj porodici poznat kao Zuca, bio je među članovima stručnog štaba Manchester Uniteda.
United je jučer slavio s protiv Swanseaja (2:0) na Old Traffordu, a pored Mourinha, uz uobičajene članove stručnog štaba, bio je i njegov sin Zuca.
Mourinhov sin je bio u punoj opremi, ali nije poznato koliko je bio aktivan tokom meča i da li je na koji način doprinio pobjedi Crvenih vragova.
"Kada smo izgubili od Watforda i Cityja u septembru 2016. godine, sin je došao s nekim statistikama, a ja sam svojim pomoćnicima rekao da budu oprezni i da će jednog dana ovaj dječak zauzeti neko od njihovih mjesta. Takav sam bio i ja u tim godinama i na razne sam načine želio pomoći ocu", ispričao je Mourinho.
Mourinhov sin je potpisao dvogodišnju stipendiju kao golman u Fulhamu 2016. godine, ali njegov ugovor je poništen uz obostranu saglasnost u martu prošle godine. Čini se da je, poput oca, shvatio da bi više mogao napraviti kao trener.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Spustio se nekoliko rangova niže
Nekada je bio ljubimac navijača FK Sarajevo: Dušan Hodžić predstavljen u novom klubu
Nije mu se dopalo
Erling Haaland žestoko prozvao klub zbog raskida ugovora!
19-godišnjak pred sjajnim potpisom
Srpska zvijezda uzima pasoš bratske zemlje - "Djed mu je to omogućio"
Stvari se mijenjaju