Miralem Pjanić se već nekoliko mjeseci povezuje sa odlaskom iz redove torinskog Juventusa.
Sjajne igre u dresu prvaka Italije nisu prošle nezapaženo, pa su interes za Pjanića pokazali Barcelona, Real Madrid, Manchester City i Chelsea.
Bh. reprezentativac se najviše povezivao sa Barcom. Međutim, Katalonci su odustali od njegovog dovođenja, ali su u igri ostale ostale ekipe.
Juve ne pokazuje namjeru da pusti Pjanića tako lako. Spremni su mu ponuditi novi ugovor, ali će ipak ostaviti malu mogućnost prodaje.
Italijanski mediji navode kako je Stara dama postavila cijenu za bh. fudbalera. Svako ko ga želi dovesti u svoje redove moraće platiti minimalno 100 miliona eura i nijednog centa niže.
Ovaj potez Bianconera vjerovatno znači da Pjanića itekako žele u svojim redovima i da je prodaja posljednja opcija ovog ljeta.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Njegova povreda bila je ključna za današnji poraz
John Roberson rastužio cijelu Bosnu i Hercegovinu izjavom nakon poraza od Poljske
Prisutnima se obratio i Vrabac
Nurkić nakon poraza od Španije: "Nismo umorni, možemo igrati tri dana - nije nikakav problem"
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Ni on nije mogao zadržati emocije