Legenda Manchester Uniteda, Phil Neville, jasno je rekao šta misli o Xherdanu Shaqiriju.
Shaqiri je ključni igrač švicarske reprezentacije koja upravo igra meč osmine finala Svjetskog prvenstva, a protiv Srbije je bio junak u drugom kolu grupne faze, kada je pogodio za pobjedu.
No, taj gol je pao u sjenu njegovog radovanja, odnosno simuliraja dvoglavog albanskog orla, zbog čega je FIFA protiv njega otvorila i disciplinski postupak.
Pretjerano ga ne voli ni Neville, koji je danas, gostujući u jednoj TV emisiji, jasno poručio šta misli o njemu.
"Nisam nimalo fan Shaqirija. Bio je sramota u Stokeu i njegov stav je bio šokantan", poručio je Neville.
Shaqiri se očigledno nije pretjerano trudio u dresu Stokea, koji se oprostio od Premier lige, a Švicaraca kosovskog porijekla se sada povezuje s Liverpoolom.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Novi poraz 'Psihopate'
Vaso Bakočević došao u Zagreb, uzeo lovu i otišao kući uz nevjericu na licima ljudi
Wwin liga BiH, 6. kolo
Velež trese kriza: Posušje nosi bodove iz Mostara
Izbornik crnogorske selekcije pred Hrvatsku
Robert Prosinečki na Maksimiru za sva vremena 'ugasio' napadača: "Tako se voli Crna Gora"
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Potez selektora uzdrmao Hrvatsku