Nakon "šutine" Sterlinga

Odbrana Rui Patricija koja će se godinama vrtiti na TV špicama

Treće kolo engleske Premier lige otvoreno je susretom Wolverhamptona i Manchester Cityja na Molineauxu.

Odličan susret se mogao gledati u prvom dijelu (0:0), a svakako je najljepši detalj viđen u 22. minuti.

Samo minutu ranije je Wolvesima poništen gol zbog ofsajda, Aguero je pogodio stativu, a onda je došla ta 22. minuta i Raheem Sterling je uputio maestralan udarac ka golu domaćih.

Iako su svi očekivali da će lopta završiti u rašljama gola, "ukazao" se golman Wolvesa Rui Patricio koji je fenomenalnom odbranom, uz pomoć prečke, zaustavio Sterlingov šut.