Mladi Crnogorac u Cityju

Pep nahvalio Murića: Nevjerovatan je potencijal, bit će drugi golman

Edmir Škorić

Pep Guardiola je potvrdio kako će mladi crnogorski reprezentativac biti drugi golman Manchester Cityja dok se ne oporavi Claudio Bravo.

Bravo se neće tako brzo oporaviti, a mladi Arijanet Murić (19) bit će pričuva Edersonu u dobrom dijelu sezone.

"Možda će braniti u kupovima", kazao je Guardiola i engleskim novinarima u superlativu govorio o mladiću porijeklom iz Rožaja.

"Ima nevjerovatan potencijal. Odlično je građen, visok je i veoma mlad", kazao je legendarni trener.

Potražite više informacija na temu Premier league:

Pep je Murića vratio iz holandske Brede sa pozajmice... Murić u novembru puni 20 godina, u City je došao 2016. godine iz Grasshoppersa.

Zaprati Manchester City, dodaj ga u MOJE TEME i ne propusti nijednu bitnu informaciju iz svog kluba. Klikni:
Manchester City Moje Teme
Ovaj ili neki drugi klub možeš dodati ili ukloniti sa liste klubova koje pratiš na stranici MOJI KLUBOVI. Lige koje pratiš uredi na stranici MOJE LIGE

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.

Oglasi