U TOP 10 najboljih strijelaca Vučice u historiji
Roma na Facebooku: Edin Džeko upisuje svoje ime u historiju našeg kluba!
Bh. reprezentativac prije nešto više od tri godine stigao je u Romu kao veliko pojačanje iz Manchester Cityja, a u potpunosti je opravdao očekivanja navijača ovog kluba.
Džeko u prvoj sezoni u Romi nije bio nešto uspješan jer je u Seriji A postigao samo osam golo. Mnogi su tada govorili da je Roma napravila grešku što ga je dovela, ali je Džeko veoma brzo začepio usta kritičarima i već u narednoj sezoni je osvojio titulu najboljeg strijelca u Italiji.
Bh. napadač je imao malu golgetersku krizu na početku ove sezone, no čini se da je u pravi trenutak izašao iz nje. Džeko je hat-trickom protiv Viktorije iz Plzena ponovo utišao kritičare, a bio je strijelac i u prošlom kolu Serije A u gostujućoj pobjedi protiv Empolija (2:0).
Džeko je za kratko vrijeme postao ljubimac navijača Rome, a sigurno je da korak po korak piše svoje ime u historiji Vučice. Džeko je trenutno deseti najbolji strijelac u historiji ovog kluba, a jasno je da će veoma brzo napredovati i na ovoj listi.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Ideja koja bi mogla na adresu UEFA-e
Kosovo i Bosna i Hercegovina dobili su najteži mogući udarac: "Te države ne postoje?"
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Oglasio se poznati reditelj