Rukometaši Maglaja slavili su treću pobjedu u okviru 6. kola Premijer lige u rukometu. Maglajlije su ugostile Zrinjski i upisale pobjedu 28:23
Nakon prvog dijela domaći rukometaši su vodili 13:11, da bi u drugom dijelu dodali gas i na kraju slavili sa konačnih 28:23.
Kod RK Maglaj istakao se Edo Mehinagić sa sedam golova, dok je šest dodao Eldar Memišević. Kod Zrinjskog bolji od ostalih bio je Damir Džeba sa sedam golova.
Premijer liga BiH u rukometu, 6. kolo:
RK Maglaj: Mehinagić 7, Bašić 1, Malbašić, Bajrić 2, Memišević 6, Šarenac 4, Ridžal 1, Bajraktarević 3, Bjelobrković 4, Hasić, Mutapčić.
HMRK Zrinjski: Bošković 2, Mandarić 4, Marić 3, Kožulj 1, Grgić 2, Džeba 7, Pavlović 4, Paradžik, Grbavac.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Željezničar - Kopar 1:1
Pravda je zadovoljena: Boljević ušao i "zapalio" Grbavicu u 96. minuti!
Nakon ispadanja u drugu ligu
Uzalud su pravili stadion: Pod drugi put u 15 godina ugašen poznati klub s Balkana
Na sceni je dugo vremena
Ovo je zloglasni huligan s Balkana, mnogim je posijao strah u kosti: "Branit će nas od Srba"
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Slavni fudbaler se oglasio pismom