Hrvatski nogometni reprezentativac Luka Modrić ima definitivno godinu iz snova. Član Real Madrida je u ponedjeljak osvojio i Zlatnu loptu za koju mnogi smatraju kako je najveća nagrada u nogometu.
Nakon što mu je uručeno ovo prestižno priznanje, Modrić se u jednoj od svojih prvih izjava naklonio svim igračima koji su trebali osvojiti Zlatnu loptu poput Xavija, Inieste, Sneijdera..., ali nisu je dobili jer je u njihovoj eri dominacija Ronalda i Messija bila presnažna.
Modrićeva (33) izjava je oduševila javnost, jer je još jednom pokazao poniznost i skromnost, što ga uz nogometno umijeće u velikoj mjeri krasi. Oduševljen izjavom koju je dao je i 'prozvani' Sneijder, koji mu se putem društvene mreže Instagram zahvalio na divnoj poruci.
”Tvoja posveta Zlatne lopte drugim igračima, uključujući i mene, pokazuje koliko si velik i ponizan. Luka, ovo si zaslužio. Velike čestitke”, napisao je Holanđanin koji je kao i Modrić imao priliku da igra za Real Madrid (2007. - 2009.)
Promo
Deset dana muzike, plesa i pun trg obilježili festival
Summertime Madness Fest uz Mozzart donio sjajnu zabavu u Sarajevo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Neobičan potez zvijezde Nuggetsa
Nikola Jokić je postao ogroman problem za Srbe - Razlozi su bizarni!
Trener Reala objasnio kako stoje stvari
Ni sinoć nisu odigrali ni minute za Real, pa Alonsa pitali šta se dešava: "Rekao sam istu stvar"
Kakvo ludilo u Minhenu
Harry Kane obavijestio čelnike Bayerna da želi da ide, najavljen je senzacionalan transfer!
Spremaju se velike promjene
Na Poljudu će večeras biti suza: Dobio užasne vijesti pred derbi, odluka je već pala i povratka nema
Bjeloruskinja ga "zaboravila"