Conor McGregor ostaje bez glavnog trenera
"Khabib ga je pogodio udarcem kakvim nikada nije pogođen, čak i Superman nekada u životu uspori"
Conor McGregor bi, prema svemu sudeći, mogao oastati bez glavnog trenera.
John Kavanagh sa kojim je McGregor godinama radio, smatra da je Conor dobo dovoljno udaraca i za njegovo dobro ga ne želi više pripremati mečeve.
Istakao je kako ga McGregor morati uvjeriti da bi ponovo došlo do saradnje.
"Moraće me uvjeriti da bismo ponovo radili zajedno. Obožavam ovo vrijeme koje smo proveli zajedno, ali moraće mi dati jako dobar odgovor kada ga pitam zašto", istakao je Kavanag i otkrio je za koje bi borbe Conora pripremao.
"Mogla bi biti treća borba sa Diazom, to mi je obećao, mogao bi biti revanš protiv Khabiba. Ipak, ako mi kaže da žele da se bori sa nekim trećim, mislim da ću mu samo reći da mu želim sve najbolje", istakao je Kavanagh.
Razlog što Kavanagh ovako razmišlja je činjenica da ne želi da Conor više dobija žestoke batine jer je dovoljno zaradio da mu to ne treba
"Oženjen je i uskoro će imati dvoje djece. Nema potrebe više primati udarce. Khabib ga je pogodio udarcem kakvim nikada nije pogođen u karijeri, a čak i Superman nekada u životu uspori", poručio je sada već legendarni trener.
McGregor je u karijeri imao nekoliko žestokih okršaja, a na omjeru je od 21 pobjede i četiri poraza.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Simanić se osjeća izdanim
Srbija je večeras izdala i ponizila svog junaka: "Ja vama slavu i radost, vi meni žalost"
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Projekat je dosta ambiciozan