Nova pobjeda za domaće

Košarkaši Vogošće sigurni protiv Bratunca

Samir Mlaćo

Vogošća je večeras došla do šeste pobjede ove sezone na svom parketu protiv KK Bratunac. Bilo je 85:70 (21:19, 21:13, 24:21, 19:17).

U prvoj četvrtini vidjel smo izjednačen meč, a domaći odlaze na prednost 21:19. U drugom dijelu dodaju gas i dobijaju drugi period 21:13, te je na semaforu na poluvremenu pisalo 42:32.

U nastavku izjednačenja košarka, domaći su držali prednost, te je postepeno povećavali i na kraju stigli do zaslužene pobjede 85:70.

Kod Vogošće se istakao Immanuel King sa 20 poena, Dušan Hukić je dodao 18, a Đorđe Mičić 14. U redovima Bratunca najefikasniji ujedno na meču bio je Mladen Pantić sa 21. postignutim poenom. Po 11 su dodali Stefan Nikolić i Wesley Alcegaire.