Napušta PAOK i odlazi u Saudijsku Arabiju
Prijoviću je kašika upala u med: Dobijat će u novom klubu 450.000 eura mjesečno
Srbijanski reprezentativac Aleksandar Prijović karijeru će nastaviti u Saudijskoj Arabiji.
Prema pisanju grčkih medija, Prijović je na korak od transfera u Al Itihad koji je spreman PAOK-u da plati obeštećenje od 10 miliona eura.
Osim toga, Prijović bi imao mjesečnu platu od 450.000 eura, a za četiri i po godine ugovora može da zaradi 30 miliona eura.
Očigledno je to ponuda koju ni Prijović, a ni PAOK ne mogu lako da odbiju. Inače, Al Itihad sa klupe predvodi bivši selektor Hrvatske i nekadašnji trener West Hama Slaven Bilić.
Kako je Al Itihad slabo počeo sezonu i osvojio samo šest bodova u dosadašnjem dijelu, tako je klub odlučio da dovede nekoliko zvijezda iz Evrope.
Prijović je ranije igrao za Legiju, Boluspor, Djugarden, Tromso, Sion, Parmu, Derby..., a u dresu Srbije je u 12 nastupa postigao dva gola.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nakon remija sa Čelikom
Janković nezadovoljan: "Ne sviđaju mi se scene nakon utakmice"
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Orlovi došli do velika tri boda
Srbi pobijedili u Rigi, ali ostali u nevjerici zbog onog što su vidjeli: "Ovo je skandalozno" · Udarna vijest
Trijumf u Novom Pazaru
Srbija je večeras svjedočila čudovištu od igrača u dresu Crvene zvezde
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika