Brzo je postao jedan od njih

Higuain nije ni debitovao za Chelsea, a već je oduševio navijače

Endin Čaušević

Argentinski napadač Gonzalo Higuain pojačao je Chelsea prije nekoliko dana u koji je stigao na posudbu iz Juventusa.

Higuain je prvi dio sezone igrao na posudbi u Milanu, no kada je stigao poziv Chelseaja to jednostavno nije mogao odbiti. Juventus i Milan su se dogovorili oko raskida posudbe, a Higuain je nakon toga produžio za London, te će Chelsea imati šansu da ga otkupi na kraju sezone.

Argentinski napadač predstavljen je navijačima na Stamford Bridgeu na revanšu polufinala engleskog Liga kupa protiv Tottenhama koji je Chelsea dobio nakon penala. Mnogi su oduševljeni time što se Higain već navikao na novi tim, te posebno njegovim slavljem pobjede iako još nije ni debitovao za Plavce.

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.