U završnici meča Roma - Bologna (2:1) Edin Džeko je dobio po nogama.
Roma je protiv Bologne stigla do važne pobjede u borbi za plasman u Ligu prvaka, no po svemu viđenom to i nije baš zaslužen trijumf Vučice.
Bologna je u prvih 45 minuta puno više pokazala, pa se Olsen morao namučiti da sačuva mrežu, da bi u nastavku Kolarov iz penala i Fazio omogućili slavlje domaćinu.
Bologna je uspjela da smanji na 2:1, no ne i da izbjegne poraz. Edin Džeko nije imao zapažen nastup, ali je u nadoknadi istrčao preko čitavog terena i na kraju 'dobio batine'.
U želji da malo ukrade vremena, Džeko je krenuo ka korner zastavici, a onda ga je lijevi bek gostiju Dijks nemilosrdno pokupio. Srećom, snažni bh. napadač ubrzo se pridigao.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Tokom utakmice Hrvatska - Crna Gora
Zagreb i Hrvatska se crvene od stida, u Srbiji ne mogu da dođu sebi zbog sramote na Maksimiru
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Detalj koji je čini se odlučio sve
Srbi su izgubili protiv Finske zbog onoga što se desilo na poluvremenu meča u Rigi
Srbija sutra igra protiv Latvije
Piksi stao pred novinare u Rigi, jasniji nije mogao biti: "Daj Bože da ga više ne gledam do kraja"
Poznato lice mijenja Karija