Zanimljiv spisak
Enrique objavio spisak reprezentativaca: Nikad nije kasno da ispunite svoje snove!
Selektor reprezentacije Španije Luis Enrique danas je objavio spisak fudbalera na koje će računati u susretima protiv Norveške i Malte.
Crvena furija, kao i ostale evropske selekcije, krajem marta počinje kvalifikacije za plasman na Evropsko prvenstvo, a Enrique je za ove susrete pozvao čak četvrticu novih fudbalera.
Nova lica u dresu Španije su Fabian Ruiz, Sergi Gomez, Sergio Canales i Jaime Mata. Zanimljivo, ovaj posljednji je dobio prvi put poziv u nacionalnu selekciju i to sa 30 godina. To je dokaz da nikada nije kasno da ispunite svoje snove.
Na spisku nema zvijezda poput Isca, Thiaga Alcantare, Kokea, Saula ili Diega Coste.
Spisak Španije:
Golmani: Kepa, De Gea, Pau Lopez
Defanzivci: Gaya, Jordi Alba, Bernat, Hermoso, Inigo Martinez, Ramos, Sergi Gomez, Sergi Roberto,
Vezni fudbaleri: Jesus Navas, Busquets, Rodri, Ceballos, Fabian, Parejo, Canales
Napadači: Asensio, Rodrigo, Morata, Muniain, Jaime Mata.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Više nije član katalonskog kluba
Došao na trening Barcelone, dočekala ga torba u svlačionici, pa saznao da su mu raskinuli ugovor! · Zvanično
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Press konferencija nakon utakmice protiv Italije