Asmir Begović se za vikend vratio na gol. Poslije odgledanih devet mečeva sa klupe iskusni čuvar mreže je branio protiv Leicester Cityja.
Menadžer Bournemoutha Eddie Howe je u izjavi za Daily Echo otrkio zašto se rođeni Trebinjac ponovo našao u startnoj postavi.
"Uvijek sam govorio da imam dva prva golmana. Asmir je trenirao dobro i zaslužio je da brani", rekao je mladi stručnjak te dodao:
"Imam dva veoma dobra golmana i obojica su iskusni. Ne sumnjam da će uraditi dobar posao za ekipu".
Kazao je i da je razgovarao sa Arturom Borucem koji je branio umjesto Begovića.
"Uvijek je teško jer volim i poštujem svakog člana ekipe. Teško je ne izabrati nekog, ali uvijek trebam napraviti pravu odluku", rekao je Howe.
Inače, Begovićev povratak na gol nije prošao baš najbolje jer su Lisice slavile s 2:0.
Promo
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Opet ih je naljutio
Albanci ne dolaze u Beograd zbog Vučića, u Srbiji lude: "Diktator..."
Smatraju da im je on sve "izbaksuzirao"
Srbi su našli krivca za poraz na Eurobasketu, region "cirkuza" sa izjavom Aleksandra Vučića
19-godišnjak pred sjajnim potpisom
Srpska zvijezda uzima pasoš bratske zemlje - "Djed mu je to omogućio"
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Nije mu se dopalo