Neugodno iskustvo
Dok je igrao gradski derbi djevojka fudbalera Juventusa je prošla kroz pravu dramu
Na Allianz stadiumu jučer je odigran torinski derbi. Juventus i Torino su remizirali odigravši 1:1.
Na Allianz stadiumu jučer je odigran torinski derbi. Juventus i Torino su remizirali odigravši 1:1.
Bikovi su vodili većim dijelom susreta, a Bianconere je u finišu meča jubilarnim 100. golom glavom spasio Cristiano Ronaldo.
Među igračima koji su meč započeli od prve minute bio je i Federico Bernardeschi, a zamijenjen je u 85. minuti.
Dok je Bernardeschi igrao, njegova djevojka je prošla kroz pravu dramu prilikom povratka kući.
Naime, dok je ulazila na ulazna vrata lopovi su pljačkali kuću fudbalera Juventusa. Kada su je primjetili lopovi su se dali u bijeg.
Na Bernardeschijevu sreću lopovi nisu uspjeli ništa ukrasti. U svakom slučaju, neugodan događaj kako za njega tako i za njegovu djevojku.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Pomaže Rossonerima i van terena