Prema pisanju Sky Sport Italije, Maurizio Sarri je navodno prva opcija Juventusa.
Juventus je ostao bez trenera krajem sezone, pošto je dogovoran raskid saradnje s Massimilianom Allegrijem i već neko vrijeme se špekuliše o mogućem nasljedniku.
Bilo je raznih trenera, spominjao se Pep Guardiola prije svih, ali čini se da je odluka pala na Sarrija.
Bivši trener Napolija na izlaznim je vratima Chelseaja i navodno je uprava Juventusa odlučila da ga imenuje u narednim danima.
Ukoliko kojim slučajem Sarri i ne bude imenovan, onda se smatra kao drugom opcijom trener Lazija Simeone Inzaghi.
Inzaghi je imao uspješnu sezonu na klupi Lazija i nije isključeno da preuzme nekod od velikana u skorije vrijeme.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Obraćanje medijima u Plavom salonu
Adžem: Bolji smo tim, imali smo manje sreće
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Sramota u punom smislu riječi
Antologijski debakl Borca: Bh. fudbalu su Banjalučani priredili nezapamćenu blamažu
Rossonerima baš sada treba