Skrasio se u Belgiji

Milinković-Savić ima novi klub!

Torino je zvanično pozajmio golmana Vanju Milinkovića-Savića belgijskom Standardu do kraja sezone sa opcijom po završetku iste.

Ovaj 22-godišnji čuvar mreže je brat mnogo poznatijeg Sergeja Milinkovića Savića koji je već duži vremenski period top tema na fudbalskoj pijaci.

Vanja je u redove Torina stigao u transferu vrijednom 2,6 miliona eura iz Lechie Gdansk, a zanimljivo da je svoje prve golmanske korake napravio u slavnom Manchester Unitedu.

Torino ga je i prošle sezone slao na posudbu i to u ekipu Ascolija gdje je nakon dobrog početka postao druga opcija na golmanskoj poziciji. 

Potražite više informacija na temu Jupiler league:

Standard će imati pravo otkupa ugovora kada on istekne ukoliko bude zavodovljan njime. Belgijski klub je prije neki dan obavio još jedan 'shopping' u Italiji, jer je u svoje redove doveo Zinha Vanheusdena iz Intera za 12,5 miliona eura.

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.