U italijanskom prvoligašu Laziju se, čini se, već spremaju na život bez Sergeja Milinkovića Savića.
Ime ovog veznjaka se već mjesecima spominje u kontekstu odlaska, a ako je suditi prema natpisima na 'čizmi', njegova naredna destinacija će biti Manchester United i transfer je samo pitanje dana.
Italijani već uveliko špekulišu o imenima koja bi mogla zamijeniti Milinkovića Savića, a među njima može se čuti i ono Mijata Gaćinovića, fudbalera koji je prije Srbije igrao za kadetsku selekciju BiH.
Gazzetta dello Sport piše kako se Gaćinović nalazi na listi želja trenera Simonea Inzaghija, te da su čelnici Lazija kontaktirali Eintracht iz Frankfurta, kao i menadžera samog fudbalera kako bi ispitali postoji li volja za transfer.
Pomenuti medij precizira da je Gaćinović još samo ideja čija realizacija zavisi od eventualne prodaje Milinkovića Savića na Old Trafford.
Gaćinović koji je ponikao u Leotaru iz Trebinja za Eintracht nastupa od 2015. godine, a u prošloj sezoni za njemački tim je odigrao ukupno 45 utakmica i pritom postigao dva pogotka uz devet asistencija.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Čeka nas dosta uzbuđenja