Parižani su za jednog igrača posebno "zagrijani"
Operacija Neymar: PSG zanimaju tri igrača Reala, ali vijesti koje je dobio nisu ohrabrujuće
Barcelona i PSG su u Parizu obavili prvu rundu pregovora oko potencijalnog transfera Neymara, ali stvari se nisu pomakle s mjesta.
Katalonski tim nema dovoljno sredstava da plati punu cijenu za Brazilca pa je ponudio 100 miliona eura te Philippea Coutinha i Ivana Rakitića, ali su Parižani to odbili.
Dobra je to vijest za Real Madrid koji također želi dovesti Neymara, a španski mediji pišu da je PSG ponudio Brazilca Kraljevskom klubu, ali je želio da u suprotnom smijeru ode Vinicius Junior uz određenu sumu novca, međutim ta je ponuda odmah odbijena od strane Reala.
Sportski direktor PSG-a, Leonardo, je veliki fan Viniciusa i vidi mladog igrača kao suštu suprotnost u odnosu na Neymara kada je riječ o profesionalizmu i ponašanju.
Prema izvorima španskog AS-a, PSG je označio Viniciusa kao ključni dio bilo kakvog dogovora prema kojem bi Neymar otišao put Madrida, ali je odmah naišao na prepreku.
Florentino Perez ne želi pustiti mladog igrača koji je prošlog ljeta stigao u Madrid i postao miljenik navijača, a i trener Zinedine Zidane ga mnogo cijeni.
Parižani su također otvoreni i za opciju da se Luka Modrić i Casemiro uključe u eventualni transfer Brazilca, međutim Casemiro je također nedodirljiv u Realu.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Slavni fudbaler se oglasio pismom
Crna nedjelja za režim, pao je prvi veliki grad! Vidić srušio Vučića: "Vidim Srbiju koja se..."
Simanić se osjeća izdanim