Bh. reprezentativac za SportSport.ba nakon dolaska u Mejdan
Čampara: Gladni smo pobjeda i tako ćemo u svakoj utakmici igrati
Jedno od mnogobrojnih pojačanja ove sezone u OKK Sloboda je i Sani Čampara bh. reprezentativac koji je stigao tim iz Mejdana - koji ove sezone ima visoke ambicije.
U kratkom razgovoru za SportSport.ba osvrnuo se na to kako je došlo do toga da stigne u Mejdan, te na očekivanja od iduće sezone.
"Već dugo sam u kontaktu sa trenerom Pandžom, sa kojim sam već sarađivao te smo konačno uspjeli da se dogovorimo. Bio sam u Španiji ali imao sam veoma malu minutažu, pa sam odlučio da dođem u Mejdan jer želim da igram", poručio je Čampara.
Tuzlaci ove godine imaju visoke ambicije, kako u bh. prvenstvu, tako i da se u što boljem svjetlu prikažu u ABA 2 ligi.
"Sigurno je da smo ljestvicu postavili visoko, ali to ne treba da nas brine. Svi smo mladi, želimo u svakoj utakmici pobjedu, te tako ćemo se i postaviti. Gladni smo pobjeda i dobrih rezultata, pa ćemo se svakako tako i postaviti", rekao je Čampara te dodao:
"Mejdan je poznat kao hram košarke, sigurno je da sa nestrpljenjem očekujemo prve utakmice, nadamo se da će Mejdan biti pun te da će navijači biti naš šesti igrač u svakom susretu", završio je Čampara.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Stigla potvrda
Dominik Livaković karijeru nastavlja u Kataloniji!
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Ne onako kako se mislilo u prvi mah
FIBA iznenadila bh. navijače: Meč Bosna i Hercegovina - Poljska igra se u neobičnom terminu · Zvanično
Danas je sve mnogo drugačije
Najteži potez karijere za Pešića, zvijezdu je zbog banane izbacio iz reprezentacije: "Krivo mi je"
Vjeruje da je taj detalj odveo meč u nekom drugom smjeru