Bivši golman Zrinjskog i Širokog
Pola godine od prerane smrti Krešimira Bandića
Danas, 5.09. navršava se šest mjeseci otkada je bh. sportsku javnost šokirala vijest o preranoj smrti mladog vratara NK Široki Brijeg Krešimira Bandića.
Vijest o Ketinoj smrti širila se brzinom divljeg šumskog požara a mnogi su mislili da se radi o nekoj neslanoj šali, no nažalost, skoro je stigla potvrda da je Krešimirovo srce stalo dok je bio kod prijatelja u stanu.
Skoro su društvene mreže preplavili izražaji sućuti Ketinoj obitelji i prijateljima a šok i nevjerica zavladali su Mostarom i Širokim Brijegom. Možda je otrcana fraza kako vrijeme brzo leti ali sjećanje na Krešimira ne blijedi jer su i danas na pola godine od njegovog preranog odlaska njegovi prijatelji i brojni suigrači podijelili sjećanje na njega i njegov život i šokantni odlazak s ovog svijeta.
Krešimir Bandić ponikao je u Zrinjskom ali na vratima matičnog kluba nikada nije dobio ozbiljniju prigodu pa je 2017. prešao u NK Široki Brijeg.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Kakve riječi teniske ikone