Zar je toliko spor?
Društvene mreže ismijavaju Jorginha
Chelsea je u nedjelju ugostio Liverpool u derbiju šestog kola engleske Premier lige i poražen je s 2:1.
Nije to bio baš najbolji dan za igrače Chelseaja, a posebno ne za veznjaka Jorginha, koji je u jednom trenutku bio prespor i za sudiju!
Dogodilo se to u 89. minuti, kada je nekadašnji igrač Napolija jednostavno bio toliko spor da ga je pretrčao i glavni sudija utakmice.
"Ili je sudac prebrz ili je Jorginho prespor", bio je jedan od komentara na internetu.
"Nisam bio za to da mu daju ocjenu 55 za brzinu, no sada tek shvatam da je to možda trebalo da bude i niže", dodaje drugi.
U svakom slučaju, Jorginho se ne smatra baš jednim od bržih igrača, mada se radi o izuzetno bitnom igraču Chelseaja.
Promo
Formula Kladionica
Uložila O, a osvojila 14.000 maraka
Đacima OŠ Sveti Sava stigla novčana donacija za obnovu učionice
Za novu školsku godinu: Donacija iz Mozzarta osnovcima u Trnovu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Stvari se mijenjaju
Slavlje na Kosovu, uspjeli su - Španci im se predali i prvi put ih "priznali"!
Na društvenim mrežama
Oglasio se Avdić, baš kao svojevremeno Baždar!
Sport i politika ne treba da idu ruku pod ruku, ali u Srbiji to je svakodnevnica
Opći haos nastao u Srbiji zbog promjene stadiona za utakmicu sa Albanijom: "Za sve je kriv Vučić..."
Očito je zadovoljan saradnjom u redovima Zmajeva
Adis Bećiragić u svoj klub doveo reprezentativca Bosne i Hercegovine! · Zvanično
Donio odluku