Čini se da Pochettino i navijači Spursa ipak mogu odahnuti
Lloris ipak nije doživio nikakav lom, večeras napušta bolnicu?
Tottenham je danas doživio neugodan poraz na gostovanju kod Brightona rezultatom 3:0.
Mauricio Pochettino je ipak pored još jedne jako loše predstave svog tima dobio i dodatni razlog za zabrinutost i to u ranoj fazi utakmice.
Naime, domaći su već u 3. minuti poveli sa 1:0 golom Murphyja, a sve je bila posljedica greške golman Spursa, Huga Llorisa koji ju je nakon toga pokušao ispraviti, ali je na kraju na nosilima morao napustiti igru zbog povrede.
Francuz je nezgodno pao i činilo se da je došlo do teškog preloma ruke.
Sada ipak novinar Vincent Menichini tvrdi da golman Tottenhama nije pretrpio nikakav lom i da se radi samo o iščašenju, te da bi već večeras mogao napustiti bolnicu.
Ukoliko se ovo potvrdi, bit će to nešto bolja vijest za Pochettina koji je mogao ostati bez prvog golmana na puno duži period.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije mu se dopalo
Erling Haaland žestoko prozvao klub zbog raskida ugovora!
Nijemac brutalno iskren
Toni Kroos ismijava transfer od 145 miliona eura: "Pola ljudi ni ne zna ko je on!"
Za njega nema Lige prvaka ove sezone
Liverpool objavio listu igrača za Ligu prvaka, Slot napravio ogromno iznenađenje i šokirao zvijezdu!
Gube u prijateljskoj utakmici od Kanade
Ako Barbarez gleda Rumune ima razlog za smijeh! Golman "ludovao", pa lupao, Lucescu tužno sve gledao
Specijalni pred novom avanturom