Dirljiva poruka starog prijatelja Mihajloviću

"Ako Mihajlovića danas ne zagrlim..."

Edmir Škorić

Bologna će danas ugostiti Lazio, a Siniša Mihajlović izrazio je želju da bude na klupi svoje ekipe.

Unatoč činjenici da je bolestan, Miha je već bio na klupi Bologne u prva dva kola, a sada traži od doktroa da mu daju zeleno svjetlo da vodi ekipu protiv svog nekadašnjeg kluba Lazija.

Mogao bi to da bude i susret starih saigrača i prijatelja, pošto je na klupi Lazija Simeone Inzaghi koji je prije današnjeg meča uputio poruku srbijanskom stručnjaku.

"Moje mišljenje o Siniši? Prije svega je ratnik i siguran sam da će on pobijediti u ovoj bitci", rekao je Inzaghi na konferenciji za novinare.

"On je moj dragi prijatelj i mislim na njega često. Kad sam prvi put stigao u Rim, toliko mi je pomogao da se smjestim u Lazio i novi grad. Zajedno smo podijelili mnogo sjajnih pobjeda. Ako ga ovaj put ne zagrlim, to će onda biti u revanšu na Olimpicu", dodao je trener Lazija.

Potražite više informacija na temu Serie A:

Utakmica Bologne i Lazija igra se od 15 sati, a još uvijek nije sigurno hoće li Mihajlović, prema najavama, zaista sjediti na klupi.

Poznavajući njega, šanse da se takvo što dogodi su zaista velike.

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.