Fudbaleri Napolija večeras igraju u gostima protiv Salzburga meč 3. kola grupne faze Lige prvaka.
Napoli je veoma dobro otvorio utakmicu i sitgao do prednosti već u 17. minuti kada je Callejon usposlio Mertensa koji je sjajno pogodio za 0:1 i tako se izjednačio s legendarnim Diegom Maradonom.
Naime, za Mertensa je ovo bio 115. gol u dresu Napolija koliko ima i Maradona. Najbolji strijelac u historiji kluba iz Napulja je Marek Hamšik koji je postigao 121 gol.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Ni on nije mogao zadržati emocije
Region bruji o reakciji hrvatskog komentatora na pobjedu Bosne i Hercegovine: "Nikakvih, ali..."
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
I on se oglasio zbog dešavanja u Srbiji
Niko nije zadao takav udarac Vučiću kao Vidić, legenda ne želi da šuti: "Nećemo da kriminalci..."
Nakon što su reprezentativci doputovali sa Kipra
Iz Rige stigla jasna poruka svima u Bosni i Hercegovini pred utakmicu protiv Poljske!
Zanimljivi naslovi u srpskim medijima