HNL

Hajduk posustaje, Dinamo usamljen na vrhu

U 14. kolu HNL-a Dinamo je ostvario pobjedu, Hajduk poraz.

Hajduk se mijenjao s Dinamom na prvom mjestu dobar dio sezone, no sada su Modri usamljeni na vrhu sa četiri boda prednosti.

Splićani su imali teško gostovanje u Velikoj Gorici gdje su poraženi s 2:1.

Lovrić i Suk su pogađali za domaće, dok je Jairo bio strijelac jedinog gola za Hajduk, kojem je ovo treći prvenstveni poraz.

Potražite više informacija na temu 1. HNL:

Nešto ranije Dinamo je ostvario pobjedu nad Interom iz Zaprešića (1:0), a gol odluke postigao je Gvardiol u 48. minuti.

Izet Hajrović je igrao posljednjih 12 minuta, a Amera Gojaka nema jer je povrijeđen.