Hit na Instagramu
Misimovićev humor: U svom stilu reagovao na priče da se udebljao
Osim po kvalitetama na zelenom travnjaku, Zvjezdan Misimović postaje sve prepoznatljiviji i kao 'šaljivdžija' na društvenim mrežama.
Po završetku karijere Misimović je postao veoma aktivan na Instagramu, gdje nerijetko ostavlja duhovite komentare bivšim saigračima, a sada je 'u svom stilu' reagovao i na primjerdbe da se udebljao.
Za tim 'Miske' ne mari, barem sudeći po njegovoj posljednjoj objavi.
"Pošto su se neki žalili da sam se mnogo udebljao, evo ušao sam u teretanu, a sad ću izaći", poručio je Misimović u kratkom video klipu kojeg je objavio na zvaničnom Instagram profilu.
Priča o višku kilograma pratile su Misimovića i za vrijeme fudbalske karijere, prigovarali su mu što nije bio neki trkač, ali sve to je nadoknađivao svojim loptama koje su 'imale oči'.
Danas kada je u mirovini, Misimović se, podsjetimo bavi prodajom nekretnina i uporedo obnaša funkciju savjetnika IO N/FSBiH.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Dosta toga je jasnije
Srbe će tek sada da zaboli poraz od Turske, hvataju se za glavu: "Ovo je pakao"
Pred utakmicu sa Austrijom
Barbarez izabrao 23 ratnika za duel u Zenici, dva igrača poslao na tribine!
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Nakon debakla na Eurobasketu i poraza od Finske