Solskjaer je želio zadržati Lukakua, ali je Belgijanac imao jasan cilj

Belgijancu je nakon toga krenulo puno bolje u Italiji

Lukaku: Još u martu sam rekao Solskjaeru da želim napustiti United

Romelu Lukaku je ovog ljeta prešao iz Manchester Uniteda u Inter.

Nakon što su se vodili dugi i mukotrpni pregovori između dva kluba, Belgijanac je na kraju stigao u Italiju i to se pokazalo kao puni pogodak za njega.

Lukaku je od početka sezone odigrao 15 utakmica za Nerazzurre i postigao je 9 golova, a tokom čitave prošle sezone je za United odigrao 45 utakmica i postigao je 15 golova, pa je jasno o kakvom se napretku radi.

Dugo vremena je 26-godišnji napadač bio nesretan na Old Traffordu i želio je što prije da ga napusti, a on je sada izjavio da je već u martu rekao Oleu Gunnaru Solskjaeru da želi da napusti United.

"Solskjaer ima moje veliko poštovanje. On me je razumio kada sam mu u martu rekao da je vrijeme za mene da idem", rekao je Lukaku pa dodao:

Potražite više informacija na temu Premier league:

"Bio sam u Premier ligi kada sam imao 18 godina, a sada imam 26. Solskjaer je želio da me zadrži, ali ja sam bio spreman za nešto novo"

Oglasi

NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.