Odličan meč
Čak 85 golova u Bugojnu: Iskra pobijedila Lokomotivu i plasirala se u 2. kolo Kupa BiH
Rukometaši bugojanske Iskre večeras su na svom terenu pobijedili Lokomotivu sa 46:39 u meču prvog kola Kupa BiH.
Ljubitelji rukometa u Bugojnu večeras su vidjeli čak 85 golova, a na kraju pobjedu je slavila Iskra koja je tako izborila plasman u drugo kolo Kupa BiH.
Iskra je od samog početka imala prednost na svojoj strani iako se Lokomotiva nije tako lako predavala. No, domaći su održavali sigurnu prednost do samog kraja i na kraju zasluženo slavili sa 46:39.
Najefikasniji u redovima Iskre večeras je bio Edin Klis koji je postigao čak 15 golova, dok je Semir Zvekić dodao osam pogodaka. U ekipi Lokomotive istakao se Njegoš Đukić sa 14 golova.
Iskra meč drugog kola Kupa BiH igra za sedam dana kada će u Bugojnu gostovati ekipa Konjuha.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Gube u prijateljskoj utakmici od Kanade
Ako Barbarez gleda Rumune ima razlog za smijeh! Golman "ludovao", pa lupao, Lucescu tužno sve gledao
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Ne žele ga gledati u Kataru
Srbi 'završili karijeru' Aleksandra Mitrovića: "Sram te bilo"
Kakvo ludilo u Minhenu