Basaksehir dočekuje Romu
Okršaj Zmajeva u Istanbulu: Džeko i Višća igraju od prve minute
Fudbaleri Basaksehira i Rome večeras igraju utakmicu petog kola grupne faze Evropske lige.
U prvom meču ovih timova Roma je ubjedljivo slavila sa 4:0, ali rimski tim ne briljira u posljednje vrijeme. Vučica večeras nema pravo na kiks jer bi mogli ostati bez Evrope u drugom dijelu sezone.
S druge strane Basaksehir je u dobroj poziciji i u slučaju pobjede osigurat će mjesto u nokaut fazi. Naravno ovaj meč će za nas biti posebno zanimljiv jer će ovo biti okršaj bh. reprezentativaca Edina Džeke i Edina Višće.
Džeko će igrati od prve minute, te će kao kapiten predvoditi Romu u Istanbulu. Naravno, u početnom sastavu je i Višća koji je jedan od najvažnijih igrača turskog kluba.
Basaksehir: Gunok, Ponck, Škrtel, Epureanu, Clichy, Kahveci, Topal, Okechukwu, Višća, Gulbrandsen, Crivelli.
Roma: Lopez, Kolarov, Mancini, Smalling, Santon, Veretout, Diawara, Pellegrini, Zaniolo, Kluivert, Džeko.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Navijači Zvezde bijesni na njega
Đoković nije jedini, Vučić iz Srbije otjerao i košarkaša Crvene zvezde: Zna se zašto ih je odbio!
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Nakon ispadanja u drugu ligu
Uzalud su pravili stadion: Pod drugi put u 15 godina ugašen poznati klub s Balkana
Pomaže Rossonerima i van terena