Sloboda i Tuzla City remizirali

Pogledajte situaciju zbog koje je pobjesnio Bošnjaković

Admin Čaušević

Sloboda i Tuzla City su u drugom ovosezonskom gradskom derbiju podijelili bodove odigravši 1:1.

Crveno-crni su vodili golom Amera Bekića iz 20. minute, a konačan rezultat je u 51. minuti postavio Vojo Ubiparip nakon što je uspješno realizovao penal.

U samom finišu utakmice viđena je diskutabilna situacija u kaznenom prostoru Tuzla Cityja i to nakon jednog kornera.

Samir Bekrić je ubacio, Edis Smajić je šutirao glavom, a lopta je na putu prema golu pogodila Ivana Sesara. Sudija Dragan Petrović nije ništa svirao.

Ta situacija je poprilično razbijesnila koji je poslije utakmice za Moju TV samo kratko rekao: "Dok ne vidim ovu zadnju situaciju je li ovdje bila ruka, nemam šta da kažem, hvala lijepa."

Situaciju pogledajte ispod i sami procijenite da li je Sloboda oštećena za nedosuđeni penal ili ne.