Danac napušta Tottenham
Klub iz Serije A najbliže potpisu Eriksena i to nije Juventus
Najveći evropski klubovi su već duže vremena u trci za potpis Christiana Eriksena nakon što je Danac odlučio da napusti Tottenham.
Eriksen će londonski klub napustiti kao slobodan igrač jer mu na kraju sezone ističe ugovor, a prema izvještajima britanskih medija njegovom potpisu je najbliži jedan klub iz Serije A.
Za očekivati bi bilo da to bude Juventus koji već godinama uspješno dovodi slobodne igrače, međutim The Atletic navodi da je u pitanju Inter,
Beppe Marotta koji je nekoliko godina dovodio slobodne igrače u Juventus, sada isto namjerava nastaviti i u milanskom klubu zbog čega i ne čudi zašto su Nerazzurri krenuli po sjajnog danskog veznjaka.
Marotta se nada da će godišnja plata od 9 miliona eura te najvažnija uloga u ekipi Antonija Contea biti dovoljni da osiguraju Eriksenov potpis.
Osim Intera i Juventusa, za Eriksena se još bore Manchester United i Real Madrid.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Umjesto sažaljenja - kritike
Simanić sinoć molio za sažaljenje Srbije, a jutros ga je uzdrmala bolna istina: "Dečko, ti si..."
Projekat je dosta ambiciozan