Lazio je u 18. kolu italijanske Serije A savladao kao gost Bresciju sa 1:2.
Prvi susret u 2020. godini je dobro počeo po domaći tim, jer su u 18. minuti stigli do vodstva, a pogodio je Mario Balotelli za 1:0.
Potom je Lazio krenuo sa napadima, a u samom finišu prvog dijela su uspjeli da dođu do gola. Cistana je skirvio penal i morao je pod tuš, a Ciro Immobile je pogodio sa 11 metara za izjednačenje rezultata na 1:1.
Ovim rezultatom se otišlo na odmor, da bi u drugom poluvremenu Lazio poprilično razočarao. Iako su Nebeskoplavi imali igrača više nisu uspijevali da na vrijeme prelome meč i dobro su se napatili.
Ipak, na kraju je Lazio došao do pobjede. U nadoknadi meča Ciro Immobile je pogodio za konačnih 1:2 i velika tri boda rimskog tima.
Serie A, 18. kolo:
Brescia - Lazio 1:2
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Dosta toga je jasnije
Srbe će tek sada da zaboli poraz od Turske, hvataju se za glavu: "Ovo je pakao"
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Više nije član katalonskog kluba