Belgijanac imao 80 kilograma
Hazard priznao da je došao sa viškom kilograma: Neću da lažem...
Eden Hazard stigao je u Real Madrid sa popriličnim viškom kilograma.
Belgijanac je doveden kao veliko pojačanje iz Chelseaja, ali se sjajni ofanzivac za sada nije previše istakao na Santiago Bernabeu.
Ipak, kada je počeo sa boljim nastupima došlo je do povrede i morao je na pauzu.
Mnogi su međutim zamjerili Hazardu što je u klub poput Reala došao sa vidljivim viškom kilograma. Konačno je to i Belgijanac priznao.
"Da istina je, neću da lažem. Ipak, kada sam na odmoru, onda sam na odmoru. Dobio sam pet kilograma tokom ljeta, ali ja sam čovjek koji se brzo udeblja, a i brzo smrša. U Lilleu sam sa 18 godina imao 72 ili 73 jkile, a kada sam nabacio mišiće došao sam do 75. Prošlog ljeta sam došao do 80 kila, ali sam ih skinuo za 10 dana", rekao je Hazard.
Eden je ove sezone odigrao 13 utakmica za Kraljeve i ostvario je učinak od jednog gola i četiri asistencije.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Oglasio se Goran Vučević
Hajduk priprema teren za bombu u rangu Rakitića i Perišića: "Naglasit ću samo jedno ime, zove se..."
Projekat je dosta ambiciozan
Udar na Beograd! U Srbiji prave novi "Real", pao rekord, stigli milioni: "Vučić nam je obećao da..."
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Odličan meč na Gradskom stadionu
Velež gostovao u Novom Pazaru, Ziljkić u centru pažnje, dva promašena penala i remi na kraju
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Nakon ispadanja u drugu ligu