Problemi za Nigerijca
Ighalo ne putuje s Manchester Unitedom u Španiju zbog korona virusa
Nigerijski napadač Odion Ighalo u finišu januarskoh prelaznog roka pojačao je Manchester United.
Crveni đavoli odlučili su na posudbu dovesti 30-godišnjeg napadača iz kineskog kluba Shenhua do kraja sezone. Manchester United će imati opciju na ljeto da otkupi njegov ugovor ukoliko se Ighalo dokaže.
Manchester United naredni meč u Premiershipu igra 17. februara protiv Chelseaja, a klub je odlučio da ekipa ode nekoliko dana na pripreme u Španiju.
No, pojavio se veliki problem jer Ighalo neće putovati s ekipom u Španiju jer mu klub ne može garantovati da će ponovo moći ući u Veliku Britaniju.
Naime, Velika Britanija je izglasala da se zabrani ulazak u zemlju onima koji su bili u Kini u prethodne dvije sedmice kako bi na taj način spriječili širenje korona virusa.
Ighalo je bio u Kini, te je prošle sedmice stigao uz Manchester na potpis ugovora kada zabrane nije bilo. Zbog toga iz kluba ne žele ništa rizikovati, te će Nigerijac ostati u Manchesteru i trenirati samostalno što je potvrđeno iz kluba danas.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Oglasio se poznati reditelj
Samo se on čekao: Emir Kusturica donio istinu o Jokiću, a zatim napravio za Vučića neoprostiv potez
I BiH bi potpisala slično