Supruge i djecu igrača Getafea u Amsterdamu gađali pivom
Ajax je sinoć ispao u šesnaestini finala Evropske lige unatoč pobjedi nad Getafeom (2:1),
Ajax je slavio s 2:1, ali je izgubio s 2:0 u prvoj utakmici u Madridu, pa se holandski prvak neće naći u današnjem žrijebu parova osmine finala drugog po redu kontinentalnog takmičenja.
U Amsterdamu nisu bili sretni zbog ishoda, a bijes su iskazali i tako što su pivom zasuli dio tribine na kojoj su uglavnom bili predstavnici gostiju - supruge i djeca igrača Getafea.
Osim pivom, gađali su ih čitavu utakmicu raznim predmetima, a igrač Getafea Damian Suares je kasnije rekao:
"Supruga i kćerkica bile su na tribinama, doživjele su pravu torturu".
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići
Svetislav Pešić nakon poraza zaledio Srbiju: "Niko ne razmišlja šta će da..."
Iskusni veznjak ponovo na meti kritika
Xhakina izjava nakon meča s Kosovom kao nož u srce dočekana u Srbiji: "Cijeli svijet zna..."
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Nakon poraza od Italije u 3. kolu