Razočarani vodstvom ABA lige
Cedevita Olimpija neće izaći večeras na parket protiv Zvezde?
Košarkaši klub Cedevita Olimpija razočaran je vodstvom ABA lige.
Večernji list iz Hrvatske objavio je kako ljubljanska ekipa razmišlja da ne izađe na parket i ne odigra derbi meč 20. kola protiv Crvene zvezde u Beogradu.
Čelnici slovenačkog tima su inače nezadovoljni time što im iz ABA lige nije odgovoreno na žalbu nakon poraza od Mornara kod kuće.
Tada su bili razočarani zbog lošeg suđenja, a trener Mornara Mihailo Pavićević je tada prilikom tajm-outa rekao:
"Oni su u bonusu, a mi imamo sudiju. Nemojte da šutirate trojke, idite na prodor, dobićemo bacanja", rekao je Pavićević.
Jedan od trojice sudija s tog meča, Hrvat Hordov, delegiran je za meč u Beogradu koji je na programu u 21 sat.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Oproštajan intervju od Reala
Modrić za kraj otkrio istinu koju je u sebi godinama nosio: "Sad to mogu reći"
Čeka nas dosta uzbuđenja