Da li će mu se ispuniti želja?
Ne ide mu se iz Barcelone: Griezmann otkrio koji broj na dresu želi nositi naredne sezone
Francuski napadač Antoine Griezmann prošlog ljeta stigao je u Barcelonu iz Atletico Madrida za 120 miliona eura.
Griezmann je na Camp Nou došao kao veliko pojačanje, ali još uvijek nije u potpunosti uspio opravdati očekivanja. U španskim medijima već su se počele pojavljivati priče da će Francuz na kraju sezone napustiti Barcu, ali to je teško očekivati.
Francuski napadač je dao intervju za španske medije dok traje cijeli haos u Evropi oko pandemije koronavirusa. Griezmann je jasno dao do znanja da želi ostati u Barci i otkrio je koji broj na dresu će vjerovatno nositi naredne sezone.
"Volio bih u Barceloni zadužiti dres s brojem sedam. Veoma mi nedostaje fudbal. Izolacija protiče dobro, ali nemam mnogo toga za raditi. Zaista nemam pojma kada će se lige nastaviti ni kada ćemo mi početi trenirati", rekao je Griezmann.
On se dotakao i Evropskog prvenstva koje je pomjereno na naredno ljeto.
"Žamo mi je što je Evropsko prvenstvo pomjereno, ali to je bila ispravna odluka. To će dobro doći našoj reprezentaciji jer smo imali nekoliko povrijeđenih igrača", dodao je napadač Barcelone.
Promo
Oprema stigla u FK Posavina Miloševac i ŽVRK Sarajevo
Novi dresovi iz Mozzarta za nove šampion(k)e u Modriči i Sarajevu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nije bilo nimalo ugodno
Otkrivena tajna iz svlačionice Orlova - Ovo je glavni razlog blamaže Srbije na Eurobasketu?
Specijalni pred novom avanturom
Mourinho prodao čast zbog novca, izbor novog kluba sve govori: "Bijedniče, zar ćeš tamo otići?"
Evo o čemu je riječ
Džikića je jedno pitanje posebno iznerviralo nakon poraza od Bosne i Hercegovine
Pred utakmicu sa Austrijom
Barbarez izabrao 23 ratnika za duel u Zenici, dva igrača poslao na tribine!
Smatraju da im je on sve "izbaksuzirao"
Srbi su našli krivca za poraz na Eurobasketu, region "cirkuza" sa izjavom Aleksandra Vučića
Nevjerovatni stručnjak ne želi ići