Nekada je bio velika zvijezda
Nezaboravni Asprilla rado se sjeća perioda u Italiji: Bio sam u krevetu sa pet ili šest djevojaka
Čuveni kolumbijski fudbaler Faustino Asprilla uživao je u periodu provedenom u Italiji.
On je od 1992. do 1996. i u sezoni 1998/1999 nosio dres Parme, a nema dileme da se rado sjeća perioda provedenog na Apeninima.
Kontroverzni napadač je uživao u životu i priznao je kako je jednom istovremeno bio sa pet ili šest djevojaka.
"Jedne večeri prijatelj me je pozvao. Bilo je tu pet ili šest djevojaka i s njima smo ostalo do 5 satu ujutro. Nisam ja kriv, stalno me je vodio po zabavama. Do njega je", poručio je Asprilla.
Kolumbijac o današnjem transfer tržištu
Asprilla: Vrijedio sam 300 miliona eura
Asprilla je često poznat po zanimljivim izjavama. Tako je nedavno istakao da bi danas vrijedio više od 300 miliona eura.
Nakon završetka karijere pokrenuo je i zanimljiv biznis i bavi se proizvodnjom i prodajom kondoma.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kako su završili, tako je počelo
Beograd i Srbija večeras na Marakani gledaju tužnu sliku srpskog fudbala
Navijači u službi politike
Ponoćni marš nadomak Srbije, počela je invazija nabrijanih Albanaca: "Dolazi vam kraj!"
Čeka nas dosta uzbuđenja
Kuglice nisu imale milosti, sve će da gori, Crvena zvezda stiže u Hrvatsku
Oglasio se poznati reditelj