Bayern ga je spreman prodati
Tri velikana ovog ljeta kreću u lov na Comana
Čini se kako ćemo ovog ljeta gledati pravi mali rat nekoliko evropskih velikana za potpis Bayernovog dragulja Kinglseyja Comana.
Kako javlja njemački Sky, Manchester City, Real Madid i Barcelona bi trebali učestvovati u ovoj borbi.
Isti izvor javlja da je njemački šampion spreman prodati mladog Francuza ako u svoje redove dovede Leroyja Sanea iz Manchester Cityja.
Coman je igrač koji je jošp uvijek vrlo mlad jer ima 23 godine, a već dugo niz godina je na najvećoj sceni.
Iako svi znamo da se radi o velikom talentu, puni potencijal još uvijek nije razvio a najviše su za to krive brojne povrede koje su ga pratile tokom karijere.
I ove sezone su ga povrede ometale pa je uspio da upiše samo 15 bundesligaških utakmica i pri tome ostvari učinak od dva gola i dvije asistencije.
Inače, on je prije Bayerna igrao za Juventus i PSG. Aktuelni ugovor ga za bavarskog giganta veže do ljeta 2023. godine.
Promo
Pharma Classic iz Zagreba šampion je petog turnira
Spektakularan 3x3 turnir Mozzartbet tour Republike Srpske u Novom Gradu
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Nikog ništa ne pita
Srbija i Vučić u ogromnom skandalu zbog 'projekta za sva vremena'
Nije se dugo čekalo na reakciju
Ponižen je! Vučić poslao nikad žešču prijetnju čuvenom srpskom košarkašu: "U roku od sat mogu da..."
Turci donijeli veliku vijest
Jose Mourinho zapečatio sudbinu Dominiku Livakoviću?! "Nećeš braniti zato što si..."
Pomaže Rossonerima i van terena
Modrić pokazao Ibrahimoviću pravo lice i već "završio" Milanu novo pojačanje i to iz Real Madrida
Navijači u službi politike