Podvrgnut operaciji koljena
Kraj sezone za Arsenalovog napadača
Mladi fudbaler Arsenala Gabriel Martinelli do kraja sezone će biti van stroja, potvrđeno je s Emiratesa.
U ovoj sezoni brazilski internacionalac je nastupio na 14 ligaških utakmica, a zbog povrede koljena koju je zadobio proteklih dana do kraja sezone neće moći biti na raspolaganju Mikelu Arteti.
Potvrdio je to i Arsenal na svojoj zvaničnoj stranici.
"U pitanju je povreda lijevog koljena. Martinelli je podvrgnut uspješnoj artroskopskoj operaciji kako bi se popravilo oštećenje u hrskavici. Do kraja sezone neće biti na raspolaganju", navodi se u saopštenju.
Za Martinellija je ovo prva sezona u Arsenalu i predstavio se u prilično dobrom svjetlu. Otkako je stigao iz brazilskog Ituana postigao je deset pogodaka i drugi je strijelac tima nakon Gabonca Aubameyanga.
Zbog povrede ranije je sezonu završio i Pablo Mari.
Promo
Deset dana muzike, plesa i pun trg obilježili festival
Summertime Madness Fest uz Mozzart donio sjajnu zabavu u Sarajevo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Završava se ljetna pijaca u najjačim ligama
UŽIVO: Gundogan ima novi klub, Pavlović napustio Milan · Uživo
Mijenja stručni štab
Milijarder iz HNK Rijeka već je prvim potezom odlučio uzdrmati hrvatski fudbal
Spremaju se velike promjene
Na Poljudu će večeras biti suza: Dobio užasne vijesti pred derbi, odluka je već pala i povratka nema
Nije sve tako sivo, ili ipak jest?
Prvi kiks Dinama i odmah je stigla prva žrtva: "On je sramota hrvatskog nogometa"
Očekivali su zvučnije ime