Sve će uskoro biti jasnije
Ahmedhodžić dobija bh. pasoš, ali iz Švedske ne dolaze lijepe vijesti
Anel Ahmedhodžić, stoper Malmea, još uvijek nije donio odluku za koju reprezentaciju će nastupati u budućnosti.
Selektor naše reprezentacije Dušan Bajević objavio je jučer spisak za Italiju i Poljsku, no na njemu nije bilo Ahmedhodžića. Bajevićevi pomoćnici su kazali da Ahmedhodžića čeka promjena sportskog državljanstva i da je to proces koji traje malo duže, te da zbog toga se nije našao na spisku.
Švedski mediji prenijeli su izjavu iz bh. tabora, ali navode da je prema njihovim saznanjima Ahmedhodžić na širem spisku selektora nogometne reprezentacije te zemlje Jannea Anderssona.
Andersson će spisak za Ligu nacija objaviti 26. augusta.
"Prema našim informacijama Ahmehodžić se nalazi na širem spisku, a sve će biti jasno 26. augusta. I ako dobije poziv on mora nastupiti na jednoj od zvaničnih mečeva kako bi bio 'završen'. Nije dovoljno da samo bude dio reprezentacije", piše aftonbladet.se.
Ahmedhodžić bi danas trebao dobiti bh. pasoš.
"Svi neophodni dokumenti za izdavanje pasoša su završeni u najkraćem vremenskom roku u ambasadi Bosne i Hercegovine u Štokholmu", istakli su iz NS BiH.
Promo
Oglasi
NAPOMENA: Komentari odražavaju stavove njihovih autora/ica, a ne nužno i stavove portala SportSport.ba te portal ne može i neće odgovarati za sadržaj tih kometara. Komentari koji sadrže vrijeđanja, psovanja i vulgaran riječnik mogu biti uklonjeni bez najave i objašnjenja, ali to ne obavezuje SportSport.ba da obriše sve komentare koji krše pravila. Čitanjem prihvatate mogućnost da među komentarima mogu biti pronađeni sadržaji koji mogu biti u suprotnosti sa vašim uvjerenjima.
Popularno
Kakve riječi teniske ikone
Vučić je čuo, Srbija je čula: Novak Đoković iz Londona poslao poruku za sva vremena!
Šok za Banjalučane
Borac slavio u Andori, ali uzalud! Santa Coloma ide dalje!
Onda je shvatila da nije realno
Novak se odmara u Crnoj Gori, pa došla i slavna teniserka: “Željela sam ga za muža”
Teške optužbe iz Prištine
Jači i od Vučića! Ovo je srpski moćnik iz sjene koji Kosovo drži u šaci: "Drži nas kao taoce"
Dimitrije Kamenović ponovo otpisan, ali...