Trijumf domaćeg tima

Na Tušnju je danas bilo veoma efikasno: Pogledajte šta se dešavalo na utakmici Tuzla City - Olimpik

FK Tuzla City je pobijedio Olimpik sa 3:2 u susretu 5. kola Premijer lige BiH.

U jako dobrom meču vidjeli smo brojne šanse, a na kraju je domaći tim uspio da osvoji tri boda i da upiše treću pobjedu u sezoni.

Goste je 'načeo' Vojo Ubiparip sa bijele tačke u 19. minuti, Ajdin Nukić je u 26. povećao na 2:0, a gosti su se vratili u igru golom Milanovića u 28. minuti.

To je bio rezultat nakon prvog poluvremena, da bi zatim u nastavku oba tima zabila po jedan gol. Za domaće je zabio Barišić, a za goste Osmanović.